Україна та Естонія разом розвиватимуть електронну демократію

Україна та Естонія разом розвиватимуть електронну демократію

8 грудня у посольстві Естонської Республіки в Києві був підписаний Меморандум про співробітництво у сфері інформаційного суспільства, електронної демократії, електронного урядування та комунікаційних технологій між Державним комітетом України з питань науки, інновацій та інформатизації, Міжнародним фондом «Відродження», Академією електронного урядування Естонії і Фондом відкритої Естонії. Підписання відбулося у присутності Надзвичайного та повноважного Посла Естонської Республіки в Україні Яана Рейні, Голови Держкомінформнауки Володимира Семиноженка і виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» Євгена Бистрицького.
Меморандум сприятиме поширенню ідей відкритого суспільства та реалізації в Україні проекту електронного урядування. Зокрема, ним передбачено навчання держслужбовців електронній політиці. Зазначимо, що діяльність організацій, які виступили ініціаторами підписання Меморандуму, передбачає консультування щодо різноманітних електронних проектів.
В рамках реалізації Меморандуму у 2011 році в Києві планується провести Міжнародний науковий конгрес з проблем розвитку інформаційного суспільства.

Крім цього документу є ще один:


8 грудня 2010 року в приміщенні посольства Естонії відбулася значна подія – підписано трьох сторонній «Меморандум Взаєморозуміння» між компанією «Адамант», Лабораторією з е-урядування (eGovernance Laboratory) та Міжнародним фондом «Відродження» «про співробітництво у галузі розвитку інформаційного суспільства, електронного урядування та комунікаційних технологій».

Зусилля учасників цього Меморандуму спрямовані в першу чергу на розвиток Програми Інформатизації загальноосвітніх закладів.
Відповідно до Меморандуму, сторони домовилися про спільне співробітництво в наступних заходах:
– розробка і здійснення важливих проектів у сфері електронного урядування, розвитку інформаційного суспільства та становлення електронної демократії;
– заохочення взаємних інвестицій у сфері інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ);
– розробка і здійснення заходів у галузі електронної освіти, при впровадженні проектів інформатизації освітніх закладів, та у Проекті Е-школа;
– проведення самітів, асамблей, семінарів, конференцій, форумів та виставок;
– залучення до співпраці профільних недержавних громадських організацій;
– залучення до співпраці профільних компаній-партнерів;
– пошук, розробка та реалізація міжнародних проектів у сфері інформаційних технологій;
– інші питання в рамках цього Меморандуму.
В присутності Надзвичайного і Повноважного посла Естонії в Україні Яана Хейна Меморандум підписали президент компанії «Адамант» Іван Пєтухов, член ради Директорів, регіональний директор в Східній Європі Лабораторії з е-урядування Арго Леетмаа та виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький.

Advertisements

Posted on 08/12/2010, in Результати, e-Estonia and tagged , , , . Bookmark the permalink. Залишити коментар.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: