Київські чиновники відстали від життя на 30 років і не вміють користуватися комп`ютером


У Києві багато чиновників, які не вміють працювати за комп`ютером. А місце, яке займає чиновник у міському житті, не відповідає сучасним реаліям. Про це розповів заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

«У нас є багато людей, які навіть не володіють комп`ютером, у нас є деякі чиновники, які пропрацювали 30 років і це дуже добре, що є досвідчені працівники, але сучасне життя вимагає сучасних підходів і в деяких випадках ми повинні подумати про систему підготовки кваліфікованих кадрів, кваліфікованих працівників, які будуть реалізовувати цю стратегію (Стратегію розвитку Києва до 2025 року) в майбутньому», – підкреслив Пузанов.

Ще одна проблема, на його думку, полягає в тому, що місто має велику потребу в залученні сучасних технологій управління.

«Це не тільки комп`ютерна техніка та відповідні програми з управління, це інші підходи до того, як повинен регулюватися той чи інший вид бізнесу, якою повинна бути влада, які програми допомоги бізнесу, допомога простим киянам повинні бути введені для того, щоб був більш конкретний, вагоміший результат», – заявив він.

Саме тому, за словами заступника голови КМДА, місто почало створювати так званий електронний уряд, який дозволить вже через кілька років побачити дуже суттєві результати.

Київ.comments.ua

Advertisements

Posted on 02/08/2011, in Органи влади, дії влади, проблемні питання, e-Government в Україні and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Залишити коментар.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: