Київська влада хоче запровадити електронне управління містом

Київська міська рада прийняла за основу проект рішення Про затвердження Міської цільової програми розвитку електронного управління у Києві на 2012-2014 роки. 

Як сказано у повідомленні Київради, у Програмі зазначено, що запровадження електронного управління у столиці зробить роботу, міську владу більш публічною і прозорою; скоротить термін опрацювання документів, зокрема звернень мешканців міста; скоротить адміністративні витрати; спростить обмін інформацією між державними структурами, бізнесом, громадянами та державними службовцями; забезпечить оперативний доступ до публічної інформації про діяльність місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Серед напрямків діяльності Програми передбачені такі як:

– Розміщення у місті інформаційних кіосків, через які можна буде дізнатися про всі міські новини, соціально-економічний розвиток регіону, подивитися, як опрацьовується звернення громадянина, подати нове звернення чи скаргу, оплатити послуги ЖХГ і т.д.;

– Створення Електронної картки хворого для швидкого оперативного реагування з будь-якого місця під час надання невідкладної медичної допомоги;

– Створення інформаційного ресурсу для туристів. Заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега наголосила на важливому значенні Програми, нагадавши, що “електронне управління” є одним із ключових напрямів Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

“Запровадивши Програму, місто почне процес переходу від паперового до електронного документообігу. На сьогоднішній день успішний досвід реалізації електронного управління вже мають багато державних організацій, міські адміністрації та ради різних областей України. Шляхом запровадження європейських стандартів якості електронних адміністративних послуг повинна рухатися і міська влада Києва. Це значно спростить документообіг як у Київраді, так і між радою та її виконавчим органом – КМДА, що зробить нашу роботу ще більш ефективною. Але головне, що після запровадження Програми кияни матимуть змогу оперативно взаємодіяти із владою, спроститься багато процедур і водночас зникне необхідність прямого контакту з державними службовцями”, – зазначила Герега.

У цьому ж контексті Київрадою була прийнята за основу і Міська цільова програма з технічного захисту інформації у Києві на 2012-2014 рр.., головна мета якої – захист інформаційних ресурсів територіальної громади міста Києва.

Протягом десяти днів депутати нададуть пропозиції за відповідними проектами рішень, після чого програми будуть винесені на пленарне засідання для розгляду в цілому.

Корреспондент.net

Advertisements

Posted on 28/10/2011, in Новини, Органи влади, e-Government в Україні and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Залишити коментар.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: